Arrestohet personi që rrahu një femër në Suharekë, viktima shtrohet në spital

Dje në Suharekë një femër ka kërkuar ndihmë mjekësore.

E cila pas tretmanit në QKMF-në e këtij qyteti është dërguar në QKUK në Prishtinë për tretman mjekësor.

Sipas mjekëve, viktima ka lëndime të rënda dhe lidhje me rastin është arrestuar një mashkull, i cili me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.