Arrestohen 24 persona brenda 24 ore

Policia e Kosovës ka njoftuar se brenda 24 orëve të fundit kanë arrestuar 24 persona të dyshuar.

Në statistikat e policisë që përcjellë SuharekaOnline bëhet e ditur se të mërkurën janë arrestuar 24 persona të dyshuar për vepra të ndryshme penale.

Nga 24 të arrestuarit bëhet e ditur se 3 janë në vuajtje të dënimit dhe 16 të tjerë janë në mbajtje.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.