Arrestohen 22 persona brenda 24 ore nga Policia e Kosovës

Policia e Kosovës ka njoftuar se brenda 24 orëshit të fundit kanë hasur në persona ku dyshohen për vepra të ndryshme penale.

Sipas raportit të policisë thuhet se janë arrestuar 22 persona, njofton SuharekaOnline.

Siç është bërë e ditur nga policia nga 22 persona të arrestuar, dy janë në vuajtje të dënimit dhe 13 të tjerë janë në mbajtje.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.