Aksident trafiku në Studençan, lëndohen dy persona

Të premtën në fshatin Studençan të Suharekës ka ndodhur një aksident trafiku.

Dje rreth orës 16:50 në fshatin Studençan ka ndodhur një aksident trafiku mes dy vetura, me ngasës meshkuj, raporton SuharekaOnline.

Nga Policia e Kosovës është bërë e ditur se si pasojë e aksidentit përveç dëmëve materiale, janë lënduar dy persona.

Dy të lënduarit kanë pranuar trajtimin mjekësor dhe më pastaj janë liruar për në shtëpi.

RAPORTO