Aksident trafiku në Suharekë, një person i lënduar

Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë ditës së hënë në Suharekë ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një veturë.

Sipas raportit të policisë aksidenti ka ndodhur dje rreth orës 17:35, për shkak se drejtuesi i veturës duke ngasur në mënyrë të pakujdesshme ka dalë jashtë rruge.

Policia njofton se i aksidentuari ka pësuar lëndime trupore, ku edhe ka pranuar tratmanin mjeksor, raporton SuharekaOnline.

Në raportin e policisë thuhet se pas tretmanit mjeksor ngasesi i veturës është liruar.

Egzon Sadikaj nga Sopija është diagnostifikuar me kancer dhe ka nevojë për ndihmën tuaj

Të nderuar njerëz të vullnetit të mirë, i riu Egzon Sadikaj nga fshati Sopijë e Suharekës është diagnostifikuar me kancer. Shërimi i tij kërkon trajtim jashtë shtetit të Kosovës.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.