Aksident trafiku në Biraqë, lëndohen 5 persona

Një aksident trafiku ka ndodhur të premtën në Biraqë të Suharekës.

Dje (e premte) në Biraq, rruga Suharekë-Duhël rreth orës 20:50 ka nodhur një aksident trafiku ku janë përfshirë dy vetura.

Sipas infromacioneve që ka SuharekaOnline bëhet e ditur se si pasojë e aksidentit janë lënduar 5 persona (meshkuj) të cilët kanë pranuar tretmanin mjeksor dhe më pas  janë liruar në shtëpi.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.