Aksident në Suharekë, nuk raportohet për të lënduar

Aksident në Suharekë, nuk raportohet për të lënduar
Çlirim Gashi

27.08.2019 / Kronika

Sot rreth para një ore ka ndodhur një aksident trafiku në Suharekë në rrugën “Xhavit Syla”, në këtë aksident janë përfshirë një veturë dhe një mini-busë.

Në këtë aksident nuk është raportuar për ndonjë person të lënduar, por vetëm për dëme materiale.

Sipas një lexuesi të portalit SuharekaOnline bëhet e ditur se aksidenti në këtë rrugë ka ndodhur përafërsisht rreth orës 19:50.

Një lexus ka dërguar disa fotografi si dhe një video në adresën e SuharekaOnline ku shihen një veturë dhe një mini-busë të aksidentuara, derisa nuk raportohet për të lënduar.

Nga fotografia dhe video shihet se aksidenti ka qenë me dëme materiale.

Po ashtu në vendin e ngjarjes kanë dalur edhe Policia e Kosovës për ta hetuar rastin.

RAPORTO