Aksident mes dy kamionëve në Autostradën “Ibrahim Rugova” në aksin rrugor Suharekë–Prizren

Një aksident trafiku ka ndodhur para rreth një orësh në Autostradën “Ibrahim Rugova”, në aksin Suharekë – Prizren.

23.12.2021 / Kronika

Aksident mes dy kamionëve në Autostradën “Ibrahim Rugova” në aksin rrugor Suharekë–Prizren
Foto: Ilustrim

Tashmë veçse janë bërë të ditura disa pamje nga ky aksident.

Në këto pamje shihen disa qytetarë që kanë zbritur nga automjetit për t’u ndihmuar shoferëve të aksidentuar dhe njëri nga qytetarët shihet derisa tenton të hapë derën e njërit kamion me çekan, për t’ia mundësuar shoferit daljen, raporton Gazeta Sinjali.


Siç mund të shihet edhe në pamje, materiali ndërtimor që po transportohet nga kamionët ka përfunduar në asfalt.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga ky aksident, por nga pamjet shihet se është bllokuar dy shirita të autostradës.

Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *