758 qytetar janë gjobitur brenda 24 ore për mosrespektimin e ligjit anti-COVID-19

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit kan ndodhur 52 aksidente trafiku.

Në njoftimin e policisë thuhet se nga 52 aksidente, 21 kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 31 të tjera me dëme materiale,njofton SuharekaOnline.

Gjithashtu Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë shqiptuar 1316 tiketa trafiku.

Për mosrespektimin e ligjit në bazë të COVID-19 janë gjobitur 758 qytetar, thuhet në njoftim.

Egzon Sadikaj nga Sopija është diagnostifikuar me kancer dhe ka nevojë për ndihmën tuaj

Të nderuar njerëz të vullnetit të mirë, i riu Egzon Sadikaj nga fshati Sopijë e Suharekës është diagnostifikuar me kancer. Shërimi i tij kërkon trajtim jashtë shtetit të Kosovës.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.