61 aksidente trafiku dhe afër 1 mijë tiketa të shqiptuara nga policia brenda 24 ore

61 aksidente trafiku dhe afër 1 mijë tiketa të shqiptuara nga policia brenda 24 ore
Eurolinda Zenelaj

20.10.2020 / Kronika

Policia e Kosovës ka njoftuar se brenda 24 ore në vendin tonë kanë ndodhur 61 aksidente trafiku.

Nga statistikat e policisë që përcjellë SuharekaOnline bëhet e ditur se nga 61 aksidente gjithsej, 27 prej tyre kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 34 të tjera me dëme materiale.

Gjithashtu policia gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 931 tiketa trafiku për ngasesit e pa kujdesshëm në komunikacion.

LEXO EDHE:  “Siguria në komunikacion”, vetëm në rajonin e Prizrenit shqiptohen 265 gjoba

LAMI Palace – Bëhuni pjesë e ambientit mbretëror duke shijuar çdo detaj!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të...

Lexo më shumë

Të fundit