60 aksidente trafiku brenda 24 ore, një me fatalitet

Policia e Kosovës ka njoftuar se brenda 24 ore kanë ndodhur 60 aksidente trafiku.

Sipas statistikave që përcjellë SuharekaOnline bëhet e ditur se brenda 24 ore kanë ndodhur 60 aksidente trafiku, ku fatkeqësisht një ka përfunduar me fatalitet.

Ndërsa, 31 aksidente tjera kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 28 aksidente tjera trafiku kanë përfunduar me dëme materiale.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.