45 aksidente trafiku, policia dënon 557 drejtues të automjeteve

45 aksidente trafiku, policia dënon 557 drejtues të automjeteve
Eurolinda Zenelaj

28.12.2020 / Kronika

Policia e Kosovës ka njoftuar se kanë ndodhur 45 aksidente trafiku.

Gjatë ditës së dielë në tërë vendin janë regjistruar 45 aksidente trafiku, në statistikat e policisë që përcjellë SuharekaOnline bëhet e ditur se 18 aksidente kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 37 të tjera me dëme materiale.

Gjithashtu, Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit kanë dënuar 557 ngases të pakujdesshëm në komunikacion.

LEXO EDHE:  Shqetësuese, për vetëm pesë ditë, ndodhën mbi 400 aksidente trafiku në Kosovë

Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë

Të fundit