26 aksidente, policia shqipton mbi 600 tiketa trafiku brenda 24 ore

Policia e Kosovës ka njoftuar se në 24 orëshin e fundit në vendin tonë kanë ndodhur 26 aksidente trafiku.

Në statistikat e policisë që përcjellë SuharekaOnline bëhet e ditur se nga 26 aksidente trafiku 12 kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 14 të tjera me dëme materiale.

Gjithashtu, Policia e Kosovës ka njoftuar se brenda 24 orëve të fundit kanë shqiptuar 603 tiketa trafiku për të gjithë shkelësit e rregullave në komunikacion.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.