19 persona të arrestuar brenda 24 ore

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë kanë ndodhur 38 aksidente trafiku.

Sipas njoftimit të Policisë bëhet e ditur se 17 aksidente kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 21 aksidente të tjera me dëme materiale, njofton SuharekaOnline.

Gjithashtu policia ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar 19 persona, ku njëri prej tyre është në vuajtje të dënimit, një në ndalim policor dhe 10 të tjerë janë në mbajtje.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.