04.09.2019, 13:58

Moti në Suharekë, nga nesër përsëri ngritje të temperaturave

Sot në vendin tonë po mban mot më i freskët, por nesër pritet përsëri ngritje e temperaturave.

Njoftohet se nesër në vendin tonë temperaturat do të jenë deri në 29 gradë Celsius.

Mot i ngjashëm pritet edhe ditëve në vazhdim.

5.09.2019 – Më freskët. Paradite i kthjellët. Gjatë ditës vransirat do të mblidhen e në mbrëmje priten kthjellime. Erë e lehtë dhe mesatare nga verilindja 3-9m/s. Indeksi UV: 4.

6.09.2019 – Më ngrohtë, kryesisht kthjellët dhe me dielll. Erë e lehtë drejtimesh të ndryshme 1-4m/s. Indeksi UV: 7.

LEXO EDHE:  Sot u mbajt puntoria për legalizimin e objekteve pa leje në Suharekë
© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.