27.10.2019, 10:30

Edhe sot mot me diell në Suharekë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar sot do të mbaj mot me diell dhe i qetë.

Sipas institutit, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-24 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i verilindjes.

LEXO EDHE:  Moti sot në Suharekë, kështu priten të jenë temperaturat
© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.