02.11.2019, 17:57

Asfaltohet rruga që lidh Peqanin e Madh me Peqanin e Vogël

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj ka bërë të ditur se gjatë ditës së sotme është asfaltuar rruga që lidh Peqanin e Madh me Peqanin e Vogël.

Po përfundon së asfaltuari rruga që lidhë Peqanin e Madh dhe Peqanin e Vogël.

Në secilën hapsirë teritoriale, ne si institucione komunale, do të zbatojmë planifikimin e zhvillimit të infrastrukturës. Qytetarët do ta shohin seriozitetin e përkushtimit tonë, thuhet në postimin e kryetarit.

LEXO EDHE:  Moti sot në Suharekë, kështu priten të jenë temperaturat
© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.