Arrestohet një person në Leposaviq, dyshohet për “vjedhje identiteti”

30.05.2024

Një person është arrestuar në Leposaviq, nën dyshimin për vjedhje të identitetit.

Arrestohet një person në Leposaviq, dyshohet për “vjedhje identiteti” Foto: Ilustrim

“Ky person ka dy identitete, njëri me dokumente serbe dhe tjetri me  dokumentacionin e Kosovës.

Është  bastisur shtëpia e tij në Leposaviq.

Është arrestuar dhe i është caktuar masa e arrestit për 48 orë”, ka thënë Elshani.