Arrestohet dhe dërgohet në mbajtje burri nga Malisheva që dyshohet se rrah u gruan e tij

24.06.2024

Është arrestuar një burrë në Malishevë pasi dyshohet se e ka harruar gruan e tij.

Arrestohet dhe dërgohet në mbajtje burri nga Malisheva që dyshohet se rrah u gruan e tij Foto: Ilustrim

Policia ka bërë të ditur se i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet tutje në raportin e policisë.