Franco Foda prezanton listën e futbollistëve për ndeshjen ndaj Norvegjisë

30.05.2024

Kombëtarja e Kosovës ka publikuar listën e futbollistëve për ndeshjen miqësore gjatë muajit qershor, ndaj Norvegjisë.

Franco Foda prezanton listën e futbollistëve për ndeshjen ndaj Norvegjisë Foto: Ilustrim

Në listën e “Dardanëvë” janë disa emra të rinj, përfshi këtu portierin: Mustafë Abdullahu dhe mbrojtësin, Art Smakaj, shkruan Indeksonline

Në listën e Fodës, mungon dyshja, Milot Rashica dhe Bersant Celina.

Kujtojmë që Kosova miqësoren do ta zhvilloj më datën 5 qershor.