Ushtroi dhunë ndaj babait dhe familjarëve të tjerë, një ditë pas denoncimit arrestohet suharekasi

  • 16.03.2023
Ushtroi dhunë ndaj babait dhe familjarëve të tjerë, një ditë pas denoncimit arrestohet suharekasi

Rastet e dhunës në familje kanë marrë përmasa shqetësuese në vendin tonë dhe janë bërë sfiduese për institucionet e vendit.

Një gjë e tillë po bëhet e ditur nga raportet e Policisë së Kosovës dërguar mediave.

Për një rast të tillë SuharekaOnline kishte raportuar gjatë ditës së mërkurë, ku sipas raportit të policisë bëhej e ditur se një person i dyshuar kishte ushtruar dhunë ndaj babait të tij dhe familjarëve të tjerë.


Poashtu, Policia e Kosovës në Suharekë kishte njoftuar se i dyshuari për këtë vepër gjendej ende në arrati.

Një ditë pas raportimit të rastit në polici nga babai i të dyshuarit, Policia e Suharekës ka arritur që të identifikoj dhe arrestoj të dyshuarin.

Poashtu, nga policia bëjnë të ditur se për rastin në fjalë është njoftuar edhe prokurori i shtetit ku me vendim të tij i dyshuari është dërguar në mbajtje.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë