Suharekë, pas një mosmarrëveshje, katër persona rrahen mes vete – përfundojnë në QKMF

  • 10.08.2022
Suharekë, pas një mosmarrëveshje, katër persona rrahen mes vete – përfundojnë në QKMF

Një rast i sulmit fizik është raportuar në stacionin policor në Suharekë.

SuharekaOnline mëson se mbrëmë rreth orës 21:00 në Suharekë, katër persona janë përleshur dhe kanë pësuar lëndime trupore dhe janë trajtuar në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare (QKMF).


Rastin për SuharekaOnline e ka konfirmuar edhe komandanti i stacionit policor në Suharekë, kapiten Afrim Sylaj.

Sylaj ka bërë të ditur se njësitë policore kanë proceduar me rastin dhe ky rast është trajtuar në procedurë të rregullt me urdhër të prokurorit kompetent.

Motivi i këtij konflikti verbal dhe fizik dyshohet të jetë pas një mosmarrëveshje paraprake që palët kishin ndërmjet komunikimeve mes vete.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë