Rrihen mes vete katër të mitur në Prizren, dy prej tyre dërgohen për tretman mjekësor

  • 21.01.2023
Rrihen mes vete katër të mitur në Prizren, dy prej tyre dërgohen për tretman mjekësor

Rrahjet mes personave për arsye të ndryshme që vijnë nga mosmarrëveshjet në vendin tonë janë të shpeshta.

Në të shumtën e rasteve personat që përfshihen në rrahje janë kryesisht të mitur, raporton SuharekaOnline.

Një rast i sulmit fizik është raportuar dje rreth orës 10:20 në Stacionin Policor në Prizren, ku ka ndërhyrë policia.


Në bazë të raportit të policisë bëhet e ditur se 4 meshkuj të dyshuar të cilët janë të mitur janë përleshur mes vete në rrugën “Ali Hadri” në Prizren dhe si pasojë e përleshjes dy prej të dyshuarve kanë pësuar lëndime.

Policia e Kosovës në Prizren bën të ditur se të lënduarve iu është ofruar tretman mjekësor e më pas janë liruar.

Ndërsa, me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti procedohet në procedurë të rregullt.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë