Rrahu nënën dhe babain e tij, arrestohet i dyshuari në Prizren

  • 24.11.2022
Rrahu nënën dhe babain e tij, arrestohet i dyshuari në Prizren

Dhuna në familje është njëri nga shumë problemet që raportohen në Policinë e Kosovës, e poashtu është edhe njëri ndër fenomenët më sfiduese për institucionet e vendit.

Një rast i dhunës në familje është raportuar edhe në Stacionin Policor në Prizren, shkruan SuharekaOnline.

Policia e Kosovës në Prizren njofton se ka arrestuar një person të dyshuar për dhunë në familje, ku sipas policisë bëhet e ditur se i dyshuari kishte rrahur nënën dhe babain e tij.


Si pasojë e dhunës nga i dyshuari, viktimave u është ofruar tretman mjekësor.

Ndërsa, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë