Persona të panjohur sulmojnë fizikisht një femër, viktima dërgohet për tretman mjekësor

  • 08.03.2023
Persona të panjohur sulmojnë fizikisht një femër, viktima dërgohet për tretman mjekësor

Sulmet e ndryshme, qofshin ato seksuale apo fizike ndaj femrave në vendin tonë kohëve të fundit janë shtuar. Një gjë e tillë po bëhet e ditur nga raporti policor dërguar mediave.

Një rast i sulmit fizik është raportuar dje në Policinë e Prizrenit, raporton SuharekaOnline.

Policia e Kosovës në Prizren ka bërë të ditur se një femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga persona të panjohur për të.


Sipas policisë thuhet se viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor.

Policia poashtu, ka bërë të ditur se rasti në fjalë është duke u hetuar.

Rr. Bujtinave, Prizren 07.03.2023-11:20. Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se  viktima mashkull kosovar ishte sulmuar fizikisht nga persona të panjohur. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në tretman mjekësor. Rasti nën hetime.” thuhet në raportin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë