Nën ndikimin e alkoolit sulmoi fizikisht një femër, arrestohet dhe dërgohet në mbajtje i dyshuari

  • 03.02.2023
Nën ndikimin e alkoolit sulmoi fizikisht një femër, arrestohet dhe dërgohet në mbajtje i dyshuari

Policia e Kosovës në Prizren ka njoftuar se ka arrestuar një person të dyshuar për sulm fizik.

Sipas njoftimit të Policisë së Prizrenit bëhet e ditur se një person është arrestuar pasi që i njejti nën ndikimin e alkoolit ka ushtruar dhunë psikike dhe sulm fizik ndaj një femre, raporton SuharekaOnline.

Policia njofton se rasti ka ndodhur dje në Prizren rreth orës 21:20.


Ndërsa, në lidhje me këtë rast është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

LËNDIM I LEHTË TRUPOR Prizren 02.02.2023 – 21:20. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka ushtruar dhunë psikike dhe e ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare. I dyshuari nuk është intervistuar pasi që ka qenë në ndikim të alkoolit.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari është dërguar në mbajtje.” thuhet në njoftimin e policisë

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë