Arrestohet një person në Suharekë pasi iu gjeten sasi të kokainës dhe heroinës në veturë

  • 04.11.2022
Arrestohet një person në Suharekë pasi iu gjeten sasi të kokainës dhe heroinës në veturë

Një person është arrestuar dje pasdite në fshatin Greikoc të Suharekës, pasi i njëjti është kapur në flagrancë me sasi të substancës së dyshuar narkotike dhe armë ilegale.

SuharekaOnline mëson se dje gjatë një patrullimi nga Policia e Kosovës është arrestuar një person i cili po lëvizte me veturën e tij në rrugën e fshatit Greikoc.

Po ashtu nga burimet e redaksisë bëhet e ditur se të dyshuarit i janë gjetur substanca narkotike (kokainë dhe heroinë) dhe një kariktor.


Rastin në fjalë për SuharekaOnline e ka konfirmuar edhe komandanti i Policisë së Kosovës në Suharekë, Afrim Sylaj i cili ka thënë se dje Policia e Kosovës dhe njësiti kundër narkotikëve në Prizren gjatë një patrullimi ka arritur të arrestoj një person të dyshuar pasi që i janë gjetur substanca narkotike dhe armë në veturën e tij.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë