Zhduket një grua nga Tërrnja, burri i saj lajmëron policinë

  • 07.02.2023
Zhduket një grua nga Tërrnja, burri i saj lajmëron policinë

Një person ka lajmëruar Policinë e Kosovës se gruaja e tij është zhdukur.

Një person nga fshati Tërrnje në Suharekë ka raportuar në Stacionin Policor në Suharekë se gruaja e tij ka dal nga shtëpia dhe se ende nuk dihet vendndodhja e saj, raporton SuharekaOnline.

Sipas raportit të policisë bëhet e ditur se rasti në fjalë është raportuar me 3 shkurt 2023 rreth orës 10:00.


Poashtu, Policia e Kosovës në Suharekë ka njoftuar se rasti në fjalë është duke u hetuar nga njësitet kompetente.

Fsh. Tërrnje, Suharekë 03.02.2023 – 10:00. Ankuesi mashkull  kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij, ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk dihet vendndodhja e saj. Rasti është duke u hetuar.” thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë