Zhduket një 22 vjeçare në Suharekë, motra e burrit të saj e lajmëron rastin në polici

  • 19.12.2022
Zhduket një 22 vjeçare në Suharekë, motra e burrit të saj e lajmëron rastin në polici

Policia e Kosovës në Suharekë ka njoftuar se një femër në Suharekë është zhdukur.

Një femër ka raportuar në Stacionin Policor në Suharekë se kunata (gruaja e vëllaut) të saj i cili aktualisht gjendet në punë të përkohshme në Gjermani, është larguar nga shtëpia.

Rastin për SuharekaOnline e kanë konfirmuar edhe nga Stacioni Policor në Suharekë ku kanë thënë se 22 vjeçarja ka dal nga shtëpia dhe se deri më tani nuk dihet ende vendndodhja e saj dhe se e njejta nuk është kthyer në shtëpi.


Rasti është raportuar me datë 17.12.2022 rreth orës 13:00.

Ankuesja (kunata) e cila e ka raportuar rastin në polici ka deklaruar se 22 vjeçaren e ka kërkuar edhe tek familjarët dhe të afërmit e saj po nuk kishte arritur ta gjej dhe se askush nuk din asgjë për vendndodhjen e saj.

Policia e Kosovës në Suharekë ka njoftuar se rasti në fjalë është duke u hetuar.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë