Vjedhje e rëndë në Suharekë, i dyshuari në kërkim policor

  • 18.11.2022
Vjedhje e rëndë në Suharekë, i dyshuari në kërkim policor

Rastet e vjedhjeve nga persona të dyshuar në vende të ndryshme, si rrugë, lokale apo pompa derivatesh kohëve të fundit janë shpeshtuar.

Një rast i vjedhjes ka ndodhur edhe në Suharekë gjatë ditës së mërkurë në rrugën ‘Brigada 123’ rreth orës 17:00, shkruan SuharekaOnline.

Sipas informacioneve që ka SuharekaOnline bëhet e ditur se dy persona kanë raportuar në polici se perderisa ishin në lokal një person i dyshuar u kishte vjedhur para dhe nga policia kjo është cilësuar si vepër ‘vjedhje e rëndë’.


Policia e Kosovës në Suharekë bën të ditur se i dyshuari është ende i lirë dhe se i njejti është në kërkim policor.

Poashtu, policia ka njoftuar se rasti në fjalë është duke u hetuar.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë