Vetaksident në Duhël, lëndohen dy persona

  • 20.12.2022
Vetaksident në Duhël, lëndohen dy persona

Një vetaksident trafiku ka ndodhur dje në fshatin Duhël të Suharekës.

Dje rreth orës 13:00 ka ndodhur një vetaksident trafiku në fshatin Duhël të Suharekës, ku si pasojë janë lënduar dy persona.

Sipas informacioneve që ka SuharekaOnline bëhet e ditur se drejtuesi i veturës dhe pasagjeri kanë pësuar lëndime trupore dhe të njejtit kanë marrë tretman mjekësor.


Poashtu, është bërë e ditur se pas trajtimit mjekësor të dy janë liruar për në shtëpi.

Rasti figuron edhe në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës dërguar mediave.

Fsh. Duhel, Suharekë 19.12.2022 – 13:00. Raportohet se ka ndodhur vetaksident trafiku me lëndime. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i veturës dhe pasagjeri të cilët pas pranimit të tretmanit mjekësor janë liruar për në shtëpi.” thuhet në raport.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë