Vdes punëtori shumë vjeçar i Komunës së Suharekës, Dalip Kuqi, komuna dhe Muharremaj i shprehin ngushëllime familjes

  • 31.08.2022
Vdes punëtori shumë vjeçar i Komunës së Suharekës, Dalip Kuqi, komuna dhe Muharremaj i shprehin ngushëllime familjes

Komuna e Suharekës përmes një njoftimi ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë punëtori shumë vjeçar i Komunës së Suharekës, Dalip Kuqi nga Suhareka.

Komuna e Suharekës dhe kryetari Bali Muharremaj, i kanë shprehur ngushëllimet me të sinçerta familjes Kuqi, për humbjen e më të dashurit të tyre.

Nga Komuna kanë thënë se Dalip Kuqi, tanimë i ndjerë, ka qenë punëtor shumi i zellshëm e po ashtu i afërt me të gjithë kolegët, duke e kryer punën e tij zyrtare me shumë vullnet.


“Ngushëllimet më të sinçerta për familjen Kuqi nga Suhareka”, thuhet në njoftimin e Komunës.


May be an image of 1 person and sitting

Postimi i plotë i Komunës së Suharekës:

Njoftim mortor

Ju njoftojmë se ka ndërruar jetë punëtori shumë vjeçar i Komunës së Suharekës Dalip Kuqi nga Suhareka.

Komuna e Suharekës dhe kryetari Bali Muharremaj, i shprehin ngushëllimet me të sinçerta familjes Kuqi, për humbjen e më të dashurit të tyre.

Dalip Kuqi, tanimë i ndjerë, ka qenë punëtor shumi i zellshëm e po ashtu i afërt me të gjithë kolegët, duke e kryer punën e tij zyrtare me shumë vullnet.

Ngushëllimet më të sinçerta për familjen Kuqi nga Suhareka.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë