Të premtën vaksinimi kundër COVID-19 mundësohet edhe në fshatin Tërrnje

  • 25.11.2021
Të premtën vaksinimi kundër COVID-19 mundësohet edhe në fshatin Tërrnje

Në kuadër të këtyre aktiviteteve për vaksinim kundër COVID-19, edhe në fshatin Tërrnje të Komunës së Suharekës të premtën u mundësohet banorëve të vaksinohen.

Ekipi i mjekëve për vaksinim kundër COVID-19 do të jetë në dispozicion nesër më 26 nëntor nga ora 13:00 deri në ora 15:00.


Ata banorë që janë të interesuar mund të shkojnë dhe të vaksinohen.

Ndërkaq, sot nga ora 13:00 në këtë fshat do të shkojë një ekip i mjekëve për një ligjëratë rreth vaksinimi dhe anëve pozitive të tij.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë