Suharekë, vizitohen disa QMF dhe AMF nga koordinatori i cilësisë e kryeshefi i mjekësisë familjare

Sot u vizituan disa QMF dhe AMF nga Kryeshefi i Mjekësisë Familjare:Dr.Hidajete Haliti, Koordinatari i Cilësisë-Dr.Betim Iballi, Kryeinfermierja-Nashide Kuqi, Shefi i Urgjencës-Lirim Qatani.

Suharekë, vizitohen disa QMF dhe AMF nga koordinatori i cilësisë e kryeshefi i mjekësisë familjare

Vizitë i është bërë: QMF-Duhël, QMF-Studençan dhe AMF-Bllacë, Dobërdelan, Leshan dhe Budakovë.

Në të gjitha qendrat vijueshmëria, pastërtia ka qenë në nivele të kënaqshme, mobilizimi i stafit në përballimin e pandemisë gjithashtu i jashtzakonshëm.


Është falenderuar stafi mjekêsor për angazhimin që janë duke e treguar qdo ditë në tejkalimin e kêsaj gjendje.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës