Suharekë, u gjenden 21 doza marihuanë, arrestohen dy persona

  • 19.08.2022
Suharekë, u gjenden 21 doza marihuanë, arrestohen dy persona

Policia e Kosovës në Suharekë në orët e para të ditës së enjte ka arrestuar dy persona, pasiqë te të njëjtit ka gjetur sasi të substancave narkotike.

Sipas policisë rasti ka ndodhur në Rr. Avdyl Rama, Suharekë 18.08.2022 – 02:35.Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që janë ndaluar me automjetin me të cilin ishin duke qarkulluar dhe gjatë kontrollit te të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar 21 doza të mbështjella me foli, me substancë të dyshuar substancë narkotike të llojit marihuanë, në peshë të përgjithshme 16.32 gr.


Në konsultim me prokurorin, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.


N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë