Suharekë, rrahen mes vete tre nxënës në shkollë, pranojnë tretman mjekësor

Një rast i lëndimit trupor është raportuar në stacionin policor në Suharekë.

Suharekë, rrahen mes vete tre nxënës në shkollë, pranojnë tretman mjekësor

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se në shkollën fillore “Destan Bajraktari” në Suharekë, tre të dyshuar meshkuj, të mitur, pas një mosmarrëveshje janë përleshur mes vete me grushte.

Rasti raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 11:00.


Po ashtu, Policia bënë të ditur se të dyshuarit fillimisht kanë pranuar tretman mjekësor dhe më pas janë intervistuar.

Ndërkaq, me urdhër të prokurorit kujdestar, të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt.

“Shkolla fillore “Destan Bajraktari” Suharekë 10.01.2022. Tre të dyshuar meshkuj, të mitur, pas një mosmarrëveshje janë përleshur mes vete me grushte. Të dyshuarit fillimisht kanë marrë tretman mjekësor dhe më pas janë intervistuar. Me urdhër të prokurorit kujdestar, të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë