Sot intervistohen dy aplikuesit për mirëmabjtës së objektit dhe ambienteve të Komunës së Suharekës

  • 15.11.2022
Sot intervistohen dy aplikuesit për mirëmabjtës së objektit dhe ambienteve të Komunës së Suharekës

Ditë më parë Komuna e Suharekës ka njoftuar për rezultatet e testit me shkrim të aplikuesve për mirëmbajtës së objektit të komunës.

Sipas rezultateve të cilat i ka siguruar SuharekaOnline bëhet e ditur se Halim Kuqi ka arritur 92 pikë, Ejup Kuqi 83 dhe Urim Kuqi kishte munguar.

Ndërsa sipas njoftimit është bërë e ditur se intervista me gojë do të mbahet sot, me datë 15.11.2022 në ora 10:00 në sallën e Bordit në katin e dytë të komunës.


N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë