Rrahen një person në Suharekë, me vendim të prokurorit lirohen të dyshuarit

  • 02.12.2022
Rrahen një person në Suharekë, me vendim të prokurorit lirohen të dyshuarit

Kosova shpeshherë tronditet nga rastet e ndryshme të dhunës, vrasjeve, kërcënimeve, sulmeve fizike të cilat raportohen në Policinë e Kosovës.

Gjatë ditës së mërkurë rreth orës 11:35 në Suharekë është sulmuar fizikisht një person i gjinisë mashkullore, raporton SuharekaOnline.

Sipas deklaratës së viktimës në polici thuhet se i dyshuari është sulmuar fizikisht nga një grup personash të panjohur për të.


SuharekaOnline mëson se viktimës si pasojë e sulmit fizik i është ofruar tretman mjekësor.

Lidhur me rastin Policia e Kosovës në Suharekë ka njoftuar se personat e dyshuar për sulmin fizik ndaj viktimës janë identifikuar dhe me vendim të prokurorit, pas intervistimit janë liruar dhe se rasti shkon në procedurë të rregullt.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë