Reshat Brahimaj nga Sopija vuan nga Sëmundja e Tumorit në këmbë dhe ka nevojë për ndihmën tuaj

  • 28.11.2022
Reshat Brahimaj nga Sopija vuan nga Sëmundja e Tumorit në këmbë dhe ka nevojë për ndihmën tuaj

Reshat Brahimaj nga fshati Sopijë në Komunën e Suharekës vuan nga Sëmundja e Tomorit në këmbë për të cilën i nevojitet shërim jashtë vendit.

Reshat Brahimaj nga Sopija e Suharekës vuan nga Sëmundja e Tomorit në këmbë për të cilën i duhet shërim jashtë vendit, operimi i tij mund të bëhet në shtetin e Turqisë dhe shpenzimet e tij i kalojnë një shumë prej 150.000 euro, shumë kjo e cila nuk mund të përballohet nga familja.

Duke pas parasysh shpirtin bamirës të popullit tonë, me qëllimim më të mirë për t’ia lehtësu këtë barrë familjes, kërkojmë nga secili që mundet me iu bashkangjitë kësaj iniciative humane.


Secili nga ne mund të kontriboj në konton e vajzës së Reshat Brahimaj, Eduarta Brahimaj në xhirollogarinë bankare TEB.

Numri i xhirollogarisë: 2025000170280318

Pak për ju do të thotë shumë për Reshat Brahimaj.

Ju falemimderit secilit që ka mundësi të kontriboj!

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë