Raporti përfundimtar i punës për vitin 2022, Bali Muharremaj sot mban takim publik

  • 27.12.2022
Raporti përfundimtar i punës për vitin 2022, Bali Muharremaj sot mban takim publik

Komuna e Suharekës ka njoftuar se Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj ka bërë thirrje për takim Publik.

Komuna e Suharekës përmes një njoftimi ka bër të ditur se Muharremaj ka bërë thirrje për takim publik, i cili pritet të mbahet sot me 27 dhjetor të vitit 2022, shkruan SuharekaOnline.

Poashtu, bëhet e ditur se takimi do të mbahet në ora 13:00 në sallën e Kuvendit të Komunës në Suharekë, tek Parku i Qytetit.


“Informatë për qytetarë për aktivitete dhe raportin përfundimtar të punës së Komunës së Suharekës për periudhën janar-dhjetor 2022.

Duke pasur parasysh përmbushjen e kërkesave të qytetarëve dhe zbatimin e dispozitave ligjore, Komuna përdor mekanizmin e konstultimeve dhe pjesmarrjës së drejtpërdrejt të tyre në diskutime, vlersime, vrejtje dhe propozimet për çështjet me interes të qytetarëve.” thuhet në njoftim.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë