QKMF-Suharekë vaksinon kundër gripit sezonal banorët në shtëpinë e të moshuarve “Jetimat e Ballkanit”

  • 16.11.2022
QKMF-Suharekë vaksinon kundër gripit sezonal banorët në shtëpinë e të moshuarve “Jetimat e Ballkanit”

Gjatë ditës së martë ekipi i Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare “Rexhep Kuçi”, ka vaksinuar të moshuarit që ndodhen në shtëpinë e të moshuarve “Jetimat e Ballkanit” në Gjinoc.

Ekipi i mjekëve dhe teknikëve të Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare “Rexhep Kuçi”, sot në shtepinë e të moshuarve “Jetimat e Ballkanit” në Gjinoc, kanë kryer vaksinimin kundër gripit sezonal të banorëve rezidet mbrenda shtëpisë, përcjellë SuharekaOnline.

Punëtorët shëndetësor, përveç vaksinimit kanë dhënë dhe këshilla mjeksore për të moshuarit si dhe iu kanë uruar atyre shëndet dhe qëndrim të mbarë!


Ndërsa, të moshuarit dhe stafi i Shtëpisë së të moshuarve “Jetimat e Ballkanit”, kanë falenderuar QKMF “Rexhep Kuçi” në Suharekë, për këtë veprim të mirë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë