Pas një mosmarrëveshje një person sulmon fizikisht të fejuarën e tij në Suharekë, ndërhynë policia

  • 18.03.2023
Pas një mosmarrëveshje një person sulmon fizikisht të fejuarën e tij në Suharekë, ndërhynë policia

Rastet e dhunës në familje janë ratet të cilat dita e ditës në vendin tonë po shtohen, një gjë e tillë po bëhet e ditur nga raporti i Policisë së Kosovës dërguar mediave.

Këto raste ku zakonisht viktimat janë të gjinisë femërore, ende po vazhdojnë të mbesin shqetësuese dhe sfidë për institucionet tona, shkruan SuharekaOnline.

Një rast i dhunës në familje ësht% raportuar gjatë ditës së premte në Stacionin Policor në Suharekë.


Në bazë të raportit të Policisë së Kosovës në Suharekë bëhet e ditur se dje rreth orës 23:45 minuta një femër ka raportuar se pas një mosmarrëveshje verbale që kishte pasur me të fejuarin e saj, ishte sulmuar fizikisht nga i dyshuari.

Policia e Suharekës poashtu bën të ditur se palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë