Pas një mosmarrëveshje një person në Suharekë sulmohet nga një tjetër, i dyshuari ende në arrati

  • 27.01.2023
Pas një mosmarrëveshje një person në Suharekë sulmohet nga një tjetër, i dyshuari ende në arrati

Rastet kur mosmarrëveshjet mes personave të ndryshëm, si në shoqëri, punë, familje apo edhe në vende të tjera janë të shpeshta që përfundojnë me sulme fizike, raste këto të cilat janë pothuajse të përditshme dhe sfidë për institucionet e vendit.

Një rast i sulmit fizik ka ndodhur dje në rrugën “Luigj Gurakuqi” në Suharekë rreth orës 15:45, raporton SuharekaOnline.

Sipas informacioneve bëhet e ditur se një person ka lajmëruar në polici se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga një i dyshuar.


Në bazë të informacioneve të dhëna nga policia nuk raportohet për persona të lënduar.

I dyshuari për sulmin fizik ndaj viktimës është ende në arrati dhe bëhet e ditur se policia është duke e hetuar rastin në fjalë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë