Para një muaji vodhi pije alkoolike në një market në Suharekë, arrestohet nga policia i dyshuari

  • 09.03.2023
Para një muaji vodhi pije alkoolike në një market në Suharekë, arrestohet nga policia i dyshuari

Policia e Kosovës në Suharekë ka njoftuar se ka arrestuar një person të dyshuar për vjedhje.

Sipas raportit të policisë bëhet e ditur se është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari i cili ditë më parë kishte vjedhur në një market pije alkoolike.

Për këtë rast policia raporton se është njoftuar edhe prokurori i shtetit, ku me vendim të tij i dyshuari është dërguar në mbajtje.


Rikujtojmë se rasti në Stacionin Policor në Suharekë është raportuar me 3 shkurt 2023, rreth orës 18:20.

Suharekë 03.02.2023 – 18:20. Është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi, që ditë më parë në një market kishte vjedhur pije alkoolike. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.” thuhet në njoftimin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë