Nishor, shkuan për një rast vjedhje në një shtëpi, policia gjen municion

  • 19.11.2021
Nishor, shkuan për një rast vjedhje në një shtëpi, policia gjen municion

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se këta të fundit ishin të ftuar nga ankuesi mashkull kosovar për një rast vjedhjeve që kishte ndodhur në shtëpinë e tij, është gjetur dhe konfiskuar një fishek i kalibrit 7.62 mm.

Policia ka bërë të ditur se rasti është në procedurë hetimore.


Rasti raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 13:30 në fshatin Nishor të Suharekës.

“Fshati Nishor, Suharekë – Derisa policia ka qene e ftuar nga ankuesi mashkull kosovar për  një rast vjedhje qe kishte ndodhur ne shtëpinë e tij, është  gjetur  dhe konfiskuar një fishek i kalibrit 7.62 mm. Rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin e PK-së.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë