Në Mushtisht arrijnë shtatoret e Adem Jasharit dhe Hasan Prishtinës

  • 26.11.2022
Në Mushtisht arrijnë shtatoret e Adem Jasharit dhe Hasan Prishtinës

Mbrëmë në fshatin Mushtisht kanë arritur dy shtatore, ajo e Adem Jasharit dhe Hasan Prishtinës.

Mbrëmë në qendër të Mushtishtit janë vendosur dy shtatoret e Hasan Prishtinës dhe Adem Jasharit, derisa zbulimi i tyre bëhet me 28 nëntor ditën e hënë.

Këshilli i fshatit Mushtisht ka njoftuar se tani gjithçka është gati dhe të hënën për nder të 28 Nëntorit, bëhet zbulimi i shtatorëve të dy heronjve.


Ceremonia e shpalosjes së shtatorëve fillon nga ora 12:00.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë