NE JEMI NJË, Muharremaj e Veliaj dakordohen që festivali “Sunny Hill” e “Karnevali Golden Eagle” t’i festojmë bashkë

Kryetari i Suharekës, Bali Muharemaj është dakorduar me kryetarin e , Erion Veliaj që festat kryesore si Sunny Hill Festival dhe Karnevalet Golden Eagle t’i festojmë bashkë.

NE JEMI NJË, Muharremaj e Veliaj dakordohen që festivali “Sunny Hill” e “Karnevali Golden Eagle” t’i festojmë bashkë

Kryetari Muharremaj ka thënë se ne jemi bashkë.

Postimi i plotë:


Ne JEMI NJË.

U dakorduam me Kryetarin e Bashkisë së Tiranës z.Erion Veliaj, që festat kryesore si Sunny Hill Festival dhe Karnevalet Golden Eagle ti festojmë bashkë.

Në Suharekë e presim për Karnevalin

Golden Eagle.

Tirana dhe Suhareka

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë