Muharremaj: Zjarrfikësit e kanë treguar me përkushtim, angazhimin për mbrojtjen tonë nga rreziqet

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, sot kafen e mëngjesit e ka pirë së bashku me stafin e zjarrfikësve.

Muharremaj: Zjarrfikësit e kanë treguar me përkushtim, angazhimin për mbrojtjen tonë nga rreziqet

Kryetari Muharremaj ka thënë se zjarrfikësit e kanë treguar me përkushtim e vendosmëri, angazhimin e tyre për mbrojtjen tonë nga rreziqet.

Po ashtu, ai ka shtuar se e pakta që mund të bëja për ta në ditën e fundit të këtij viti, është kafja e mengjesit me ta duke ju uruar më të mirat për ta dhe familjet e tyre.


Postimi i plotë:

Zjarrëfikësit e kanë treguar me përkushtim e vendosmëri, angazhimin e tyre për mbrojtjen tonë nga rreziqet.

E pakta që mund të bëja për ta në ditën e fundit të këtij viti, është kafja e mengjesit me ta duke ju uruar më të mirat për ta dhe familjet e tyre.

Gëzuar!

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë