Muharremaj: Si komunë në procese kemi qenë të heshtur, puna ka dëshmuar identitetin tonë – Do ta dëshmojmë profesionalizmin në gjitha fushat

  • 07.10.2022
Muharremaj: Si komunë në procese kemi qenë të heshtur, puna ka dëshmuar identitetin tonë – Do ta dëshmojmë profesionalizmin në gjitha fushat

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj pas fitores së mbrëmshme të Ballkanit ndaj Sivassporit në kuadër të Ligës së Konferencës, ka thënë se si komunë në të gjitha proceset kemi qenë të heshtur, por puna e ka dëshmuar identitetin tonë.

Po ashtu, kryetari Muharremaj ka thënë se Kosovës dhe jashtë saj do t’ia dëshmojmë profesionalaizmin në të gjitha fushat.

Ai shtoi se profesionalizmin po e tregojmë aktualisht në të gjitha sportet, duke theksuar se i njëjti ritëm do të dëshmohet në të gjitha drejtimet.


Postimi i plotë i kryetarit Muharremaj:

Si komunë në të gjitha proceset kemi qenë të heshtur, por puna e ka dëshmuar identitetin tonë.

Kosovës dhe jashtë saj, kemi me ja dëshmu profesionalizmin në të gjitha fushat.

Po dëshmohemi në të gjitha sportet aktualisht, e që i njejti ritëm do të dëshmohet në të gjitha drejtimet.

Dashninë për të ardhmen e brezave e kemi të sinqertë, prandaj punojmë secilën ditë t’i kemi sa më afër sukseset.

Kudo që i takoni apo keni shoqëri me qytetarët e kësaj komune, ta dini se jeni me fat.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë