Muharremaj mbledh drejtorët, kërkon nga ta të jenë në shërbim të qytetarëve dhe angazhim e sidomos në terren

  • 17.10.2022
Muharremaj mbledh drejtorët, kërkon nga ta të jenë në shërbim të qytetarëve dhe angazhim e sidomos në terren

Është mbajtur mbledhja e radhës e Këshillit të drejtorëve në Komunën e Suharekës.

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj ka mbajtur sot takimin e radhës me Këshillin e drejtorëve komunal, ku ka kërkuar nga ata që të jenë në shërbim të qytetarëve në rend të parë, të jenë përgjegjës për punët që bëjnë dhe të merren sa më shumë me punët në teren.

Ai ka theksuar gjithashtu se edhe ai vet do të jetë vazhdimisht në teren, pasi shumë nga projektet që janë në proces duhet të finalizohen.


Gjatë takimit kryetari Muharremaj, ka dhënë detyra dhe obligime tjera për drejtorët që të kryejnë gjatë ditëve në vijim.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë